Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Mike Perry sejmul v baru postaršího muže. Se*u na vás, klidně zavolejte policii, vyřvával

Velmi nedůstojně se na veřejnosti svým chováním projevil další fighter. Tentokrát šlo o Mikea „Platinum“ Perryho, jenž neudržel nervy na uzdě a bez výčitek doslova vypnul muže staršího věku před vchodem do baru.

Doposud se zatím neví, co tuto roztržku způsobilo. Dostupné video začíná tím, jak se Perry dohaduje se svou novou přítelkyní, která jej žádá, aby opustil bar.

„Kam jdeš? Já tu zůstanu,“ oponoval osmadvacetiletý profesionální zápasník. Mezitím jeho přítelkyně opustila prostory baru a na scénu vkročila jiná žena, která Perrymu podala jeho mobilní telefon.

Postupně se známý UFC fighter přeci jen rozhoupal, došel k východu, kde se zastavil a začal se dotazovat: „Voláte policii?“ Po čemž následovalo: „Ty ses mě dotknul?“

„Nedotkl jsem se vás, pane,“ odvětila osoba, jíž kamera nezachytila. Zato ale zabrala postaršího muže, jehož slova jsou ze záznamu dost nečitelná. Je možné, že Perryho naštval, neboť se z úst zápasníka náhle ozvalo: „A tu tvou tlustou prdel nakopu taky!“

Stařík se bohužel nezachoval příliš zkušeně, jelikož odpověděl: „Udělej to, ty zku*vysynu!“

V ten moment byl Platinum už nepříčetný. „Dobrá, tak pojď, ty tlustý sráči!“ zařval, načež vyslal svůj pověstný úder a starý pán padl k zemi.

Zbytek záběru se odehrává čistě před barem, kde Perry dává jasně najevo, že mu je jedno, zdali bude zavolána policie. Jak ta ovšem situaci vyřešila, to se zjevně dozvíme až v následujících hodinách.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin