makhmud muradov pobyt

Milan Hnilička se angažuje! Národní sportovní agentura řeší problém Macha Muradova, obdrží nakonec trvalý pobyt?

Před několika dny jsme vás informovali o tom, jak Machovi přetekla trpělivost a veřejně prohlásil, že již nadále nebude reprezentovat Českou republiku.

Věci se však daly do pohybu! Makhmud Muradov možná dostane trvalý pobyt v Česku a vezme své rozhodnutí zpět.

Jak už to bývá zvykem, pokud žijete v cizině, není vůbec jednoduché získat povolení k pobytu. Častokrát se stává, že zápasníci UFC nejsou vpuštěni do země, kde organizace svůj galavečer pořádá.

Každá země má svá pravidla a častokrát nemusí být ani zdůvodněno, proč nejste vpuštěni do země. Místní úředník se prostě rozhodne, že vás nevpustí a vy nemůžete dělat vůbec nic.

Makhmud Muradov se nedávno svěřil, že každé tři měsíce navštěvuje cizineckou policii v Česku, kde celý den čeká na tříměsíční vízum. Žádal tak o trvalý pobyt, který mu ale nebyl udělen. Přitom už má v České republice manželku i potomka. Žije pak zde celých pět let.

Sociální sítě tentokrát pomohly a případu si všimla Národní sportovní agentura, kterou vede bývalý reprezentant v hokeji Milan Hnilička. Ten přislíbil v tomto případu pomoc a je dost možné, že Mach nakonec trvalý pobyt obdrží.

Makhmud Muradov reprezentuje Česko v dobrém světle. Na domácí scéně porazil koho mohl, daří se mu nyní i v UFC. Pro tuzemské fanoušky je nejtalentovanějším bojovníkem. Na sociálních sítích má 1 300 000 fanoušků, například o 200 000 více než populární Leoš Mareš.

Další zápas ho čeká pod značkou UFC už v srpnu, čelit mu bude Gerald Meerschaert.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue