Stipe Miocic prohrál v UFC

Miocic: Doteď jsem zklamaný, že mě White nenechal bojovat o titul, ale co nadělám, nemá mě rád

Stipe Miocic velmi usiloval o to, aby si vynutil boj s Derrickem Lewisem o pás dočasného šampiona těžké váhy. Dana White ho však cíleně přehlížel.

Vše je dáno údajně tím, že mezi Stipem a vedením UFC neexistuje žádné pouto. „Nejednají se mnou jako s vlastním bojovníkem, šampionem, který pro ně potil krev,“ řekl několikrát v minulosti Miocic, který se hodlá dostat co nejrychleji zpět ke svému pásu.

Situace se ovšem v rámci těžké váhy natolik vyhrotila, že nyní bude nový šampion Francis Ngannou obhajovat proti držiteli dočasného pásu Cirylu Ganeovi. A Stipe, pokud s ním organizace stále počítá, se odsunul v pořadníku vyzývatelů někam dozadu.

„Chtěl jsem ten fight s Derrickem. Avizoval jsem, že do toho půjdu, nikdo mě ale ani neoslovil. Chápu, že tohle celé je Whiteův byznys, ale už nechápu, co jsem udělal špatně, abych byl takto přehlížen,“ lamentoval bývalý vládce nejvyšší hmotnostní divize.

„Bohužel jsem na něco podobného zvyklý, není to poprvé, co mě Dana takto ignoroval. Z nějakého důvodu mě nemá rád, takže s tím ani nemůžu nic dělat. Jen chci, abyste věděli, že jsem připravený bojovat a budu bojovat s kýmkoliv, abych ten pás získal zpátky,“ avizoval Stipe.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin