Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Stipe Miocic vyzva
Stipe Miocic vyzva

Miocic nehodlá čekat, a tak kývnul na zápas s Jonesem. Bitva může proběhnout příští rok, tvrdí White

Protože mu nebyla dopřána trilogie s Francisem Ngannouem, rozhodl se Stipe Miocic vzít věci do vlastních rukou.

Bývalý šampion těžké váhy přitlačil na Danu Whitea a ten mu dohodil náhradní řešení. To nese název Jon „Bones“ Jones, který až donedávna trucoval a odmítal mít s UFC cokoliv společného, dokud jeho služby organizace tučně neocení. Hovořilo se i dokonce o nereálné částce ve výši padesáti milionů amerických dolarů.

Podle informací od Dany Whitea je však situace nyní jiná. K finančním problémům mezi ním a Jonesem se sice nevyjádřil, ale zato naznačil, že se Jon vrátí. „Nebude to dříve než v příštím roce, ale Jones chce znova bojovat,“ vypustil šéf UFC do éteru.

A jak už tu zaznělo, soupeřem legendárního „Bonese“ by měl být právě Miocic. „Stipe již kývl na předběžnou dohodu. Jon potřeboval jen čas, aby nabral svalovou hmotu,“ přidal White v Nelk Boys‘ Full Send podcastu.

Situace v rámci těžké váhy UFC je tedy všem už jasná. „Teď bude bojovat Derrick Lewis s Cirylem Ganem o titul dočasného šampiona, vítěz se pak střetne s Predátorem Francisem Ngannouem a vítězi této bitvy pak může čelit lepší z dvojice Jon Jones vs. Stipe Miocic,“ nastínil White.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin