usman alvarez mma

Moje babička je více zajímavá jak ty, rýpe Usmanův manažer do Canela. Snaží se rozpoutat válku

Kamaru Usman zaúkoloval celý svůj tým, aby mu pomohl domluvit boxerský střet s Canelem Alvarezem. Ať to stojí, co to stojí.

Když naposledy nigerijský šampion z řad velterové váhy UFC mluvil o svých ambicích týkajících se přesunu do boxerského ringu, přidal k tomu, že hodlá čelit pouze a jedině mexické jedničce Canelovi. A proč? Protože jen v něm vidí výzvu.

„Tohle je fight, který teď dává největší smysl. Já jsem nejlepší MMA zápasník světa, on je nejlepší boxer světa. Takhle velká bitva tu ještě nikdy nebyla. Navíc silně věřím, že mohu vyhrát,“ řekl Kamaru.

A jeho tým se okamžitě dal do jednání. Manažer Ali Abdelaziz se už snaží přemluvit Danu Whitea, aby této obří příležitosti udělil zelenou. A až ji udělí, pak se bude muset přemluvit ještě tým slavného mexického šampiona.

„Canelo se podle mě bojí, že by prohrál s MMA zápasníkem, a tím by potopil celý box. Kamaru je momentálně jedna z nejzajímavějších MMA osobností světa, právě prodala 1 milion PPV, Canelo pouhých 800 tisíc. Moje babička je více zajímavá jak on,“ snažil se Abdelaziz vyprovokovat Alvareze.

„Dana White je chytrý člověk. Ví, kde se prachy schovávají. Kamaru smaže tohohle přeceňovaného Mexičana a potvrdí status světové bojové jedničky,“ přidal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin