Kris Moutinho
Kris Moutinho

Moutinho: Abyste mě zastavili, musíte mě zabít! Proti O’Malleymu bych bojoval až do posledního dechu

Kris Moutinho nezažil v UFC zrovna vítězný debut, ale i tak si za svůj výkon zasloužil velké uznání.

Osmadvacetiletý borec z Massachusetts se ihned během svého prvního zápasu pod taktovkou MMA velikána postavil proti jednomu z největších borců v divizi bantamové váhy – Seanu „Sugar“ O’Malleymu. Od něho inkasoval rekordní počet úderů, ale žádný z nich ho nedonutil se vzdát.

„Abyste mě zastavili, musíte mě zabít. Ve skutečnosti jsem necítil potřebu a ani neviděl žádný důvod, proč rozhodčí nakonec stopnul náš fight,“ sdělil v interview pro MMAFighting bijec s nepřehlédnutelnými zelenými vlasy. Upozorňoval tak na to, že zápasový rozhodčí v čase 4:33 třetího kola odmával jeho duel se Sugarem, jelikož na Krisovu hlavu letělo až příliš úderů. Tímto aktem ho připravil o „důstojnou“ prohru až na body, nikoliv však o finanční bonus za nejlepší fight večera.

„Tohle je bojový byznys, jeden z nás by stejně dřív nebo později odpadl únavou. A vězte, že zrovna já to nebyl, kdo začal polevovat. Kdyby to rozhodčí nezastavil, bojoval bych až do posledního dechu. Cítil jsem, že O’Malley zpomaluje. Pokud by se jednalo o zápas na život a na smrt, všichni víme, kdo z nás dvou by vyhrál,“ nebál se prohlásit.

Kris Moutinho tedy prohrál, ale naopak si za svou odolnost získal pozornost MMA světa a na svých sociálních sítích mu přibyly desetitisíce nových sledujících. Sean O’Malley se oproti tomu jako vítěz dožaduje, aby mu organizace konečně dala soupeře z velké pětky žebříčku. Teprve pak by konečně mohl usilovat o titul.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.