Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
O Malley ufc
O Malley ufc

Může se O’Malley v UFC stát šampionem? TJ Dillashaw silně pochybuje, těch děr je tam až moc

Sean O’Malley pevně věří, že jednoho dne ovládne divizi bantamové váhy. Jsou jeho zkušenosti ale opravdu natolik dobré, aby to dokázal?

Opět se nacházíme na křižovatce, po níž se můžeme vydat pouze dvěma směry. Podle toho prvního to O’Malley skutečně dokáže a stane se šampionem, jelikož je to atraktivní bojovník s kvalitním postojem, a podle toho druhého to nedokáže, jelikož je to jen „hype mašina“, která se vlastně ještě neměřila s nikým pořádným.

O druhou zmíněnou variantu se částečně opírá i sám bývalý šampion TJ Dillashaw. Ten O’Malleyho považuje za spíše jako slibný reklamní produkt, který se ale vyhýbá opravdovým výzvám. Pokud se proti nim začne stavět, tak najednou narazí. A tím splaskne i jeho mediální přízeň.

„Sugar se nikdy nestane šampionem, v jeho hře je až příliš mnoho děr. Zatím má kliku, že mu UFC jde často na ruku a dává mu takové soupeře, kteří mu stylově vyhovují. Až se to jednou změní, tak drsně narazí,“ uvedl Dillashaw.

A pro příklad nemusel chodit ani nějak daleko. „Jen se podívejte na O’Malleyho duel s Chitou Verou. Chito je top ranked fighter a Seana ukončil v prvním kole. Tohle individuum se nemůže nikdy stát šampionem,“ domnívá se Dillashaw, jenž sám nyní vyčkává na svůj opětovný boj o titul. Ten svede s vítězem bitvy Sterling vs. Yan 2.

Sean OMalley navrat boj

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin