Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
MacKenzie Dern plánuje zápas v UFC

Nabrala jsem cenné zkušenosti, pochvaluje si i navzdory porážce Mackenzie Dern

Sobotní noc ji nepřála, přesto svou hlavu sklánět nehodlá. Nové příležitosti prý ještě přijdou.

Mackenzie Dern usiluje o to, aby se stala první matkou, která kdy v UFC získá titul. Ještě se to doposud nikomu nepovedlo a ona chtěla být premiantkou.

Cesta za titulovou šancí pro ni byla už poměrně blízko, ve své podstatě stačilo překonat Marinu Rodriguez, jenže slova a skutky se zde ukázaly jako dvě naprosto odlišné věci.

„Tohle pro mě byla velmi cenná lekce. Výsledek nebyl takový, jaký jsem chtěla, ale zato jsem nabrala tolik potřebných zkušeností, za které jsem ráda a které mě posunou kupředu,“ věří osmadvacetiletá bojovnice.

„Samozřejmě, výhra na submisi by byla lepší, ale i když jsem prohrála na body, aspoň se mám zpětně na co dívat, abych mohla zaplnit ty mezery,“ řekla expertka na brazilské jiu jitsu.

Pro nyní si Mackenzie Dern dá nějaký čas volno a začátkem roku bude vyhlížet další pokus, jenž by ji mohl přiblížit k titulovým příčkám.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin