Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
nick diaz ufc navrat
Foto: Instagram/Nick Diaz

Nacházím se v lepší formě, než v jaké jsem odešel, pochvaluje si Nick Diaz. Přinese mu výhra boj o titul?

Vůbec to nevypadá, že by Nick Diaz před svým návratem ztratil byť jen kousíček sebevědomí.

Uběhlo více než pět let, co se slavný Nick Diaz objevil v nitru oktagonu. Jeho jméno je ovšem natolik velké, že o něm mluví fanoušci dodnes. Prakticky všichni se nemohou dočkat jeho dlouho avizovaného návratu.

Ten svede kalifornský bojový umělec už teď v září, když se na turnaji UFC 267 představí proti Robbiemu Lawlerovi, což je shodou okolností soupeř, kterého Nick před sedmnácti lety porazil na KO. A od odvety vesměs ani neočekává jiný výsledek.

„Vlastně jsem ještě nebezpečnější fighter, než jsem byl v době, kdy jsem se s Robbiem utkal poprvé. Protože mám za sebou správnou přípravu s těmi správnými lidmi, budu nyní zcela k nezastavení,“ pochválil se Diaz v promo videu organizace UFC.

„Sám Robbie to řekl, že očekává novou verzi mého já. Tu očekávám mimochodem i já, ale opět vyhraju na KO,“ podělil se o svou predikci k zápasu, jenž se uskuteční 25. září v proslulé lasvegaské T-Mobile Areně.

Protože je Nick Diaz držitelem velkého jména, mluví se v jeho souvislosti i s nějakým bojem o titul. Například šampionův manažer Ali Abdelaziz uveřejnil, že pokud Nick skutečně Lawlera porazí, pak bude ve velterové váze vyzyvatelem číslo jedna.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin