Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Nasrat ufc
Foto: Instagram/Nasrat Haqparast

Nasrat půjde k zemi, věří Hooker. Fanouškům slibuje fight roku

Dan Hooker se dlouho nemohl dočkat, až bude konečně moct odčinit svou porážku s Michaelem Chandlerem. Tento víkend tedy bude mít možnost ukázat, co v něm doopravdy je. Dojde skutečně na fight roku?

Novozélandskému bojovníkovi, který měl kvůli pandemii koronaviru potíže se vůbec ze své země dostat, byla udělena speciální výjimka, což znamená, že bude na turnaji UFC 266 skutečně působit. Tato novinka ho napumpovala natolik, že rovnou vyhlásil do světa několik burcujících zpráv.

„Konečně jsem zpátky a cítím se famózně. Jednak mohu odčinit porážku s Chandlerem, ve které jsem bohužel nebyl sám sebou, ale také se mohu vrátit ve velkém stylu, protože mám soupeře, který mi umožní ze sebe vydat to nejlepší. Pokud to vyjde, rád bych aspiroval na ocenění nejlepšího fightu roku,“ oznámil Hooker.

Jeho soupeřem je Nasrat Haqparast, pro mnohé perspektivní bijec, který své dva poslední zápasy vyhrál. Naposledy ho zastavil Drew Dober na KO.

„Nasrat mi stylově naprosto vyhovuje. Bude přede mnou stát a bude se chtít řezat v postoji. Čeká nás doslova perfektní fight a já se už nemůžu dočkat. Můžete očekávat zcela šílenou bitvu, ale i tak počítám, že vyhraju na KO. Nasrat půjde k zemi!“ oznámil Hooker odhodlaně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin