nate diaz jake paul zapas
nate diaz jake paul zapas

Nate Diaz je ztroskotanec, jde mu pouze o mé peníze, uvádí Jake Paul

Jedna výhra nad Tyronem Woodleym a rázem se Jake Paul opět stal předmětem obří pozornosti. A to nejen medií, ale i dalších zvučných fighterů.

Jedním z nich je například stocktonský rváč Nate Diaz. Ten se snaží být vždy skutečný, na nic si nehraje, ale ani on si nakonec přeci jen nenechal ujít tuto „sranda bitvu“, v níž se utkali Jake Paul a Tyron Woodley.

Když bylo po všem a YouTuber bývalého UFC šampiona v těsném poměru předčil na body, neubránil se Diaz krátkému komentáři. „Oba dva stáli za hovno,“ napsal na svém Twitteru.

Jakmile se Jake odebral na pozápasovou tiskovou konferenci, již byl o této reakci informován. Nutno však dodat, že údajně dopředu tušil, že něco takového přijde. Každý prý má zájem s ním bojovat.

Jake Paul vs. Nate Diaz?

„Tohle je jen způsob, jak si Nate říká o mou pozornost,“ měl jasno mladý YouTuber, který kdysi říkal, že by se sám boxerskému duelu s Diazem nebránil.

V tento moment se mu to ale do karet nehodilo. „Nate je jen ztroskotanec, kterému jde pouze o mé peníze. Ví dobře, že já jsem ten největší hráč na bojovém poli,“ pochvaloval si svůj růst.

„Nate má dobrou bradu, to se mu musí nechat, ale zase je to špatný boxer. Každopádně mu děkuji za to, že se díval. Je skvělé mít dalšího fanouška,“ tvářil se Paul nad věcí.

nate diaz zapas 2021

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin