OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nate Diaz má smůlu. Pokud se nenaučí chovat, zápasit nebude, říká šéf UFC

Takovou dobu se čekalo na jeho návrat a nakonec z toho nic nebude. Diazův soupeř (Dustin Poirier) musel z UFC 230, které je na programu 3. listopadu, vlivem zranění odstoupit, což zase vyvolalo řadu diskuzí a spekulací zejména ze strany bouřlivého borce.

Jak už to bývá zvykem, Diazovi byl o něco později nabídnut nový soupeř, jenže on tuto možnost nepřijal a místo toho se vrátil ke svému tradičnímu pomlouvání, v němž mimo jiné hanil přístup ze strany UFC. Nebylo to poprvé, co takto jednal. 

Když byl tedy šéf organizace Dana White tázán, zdali jeho a Poiriera opět zařadí na hlavní kartu někdy v budoucnu, nemusel ani chvíli váhat s odpovědí. „Nate má smůlu. Dokud se nenaučí chovat, není tu žádná šance, že se nějakého zápasu vůbec dočká,“ uvedl.

Nate Diaz má smůlu, nedostane zápas v UFC

A právě toto je dalším polínkem, který zatápí pod již tak horkým kotlem Diazova příběhu. Náš zápasník totiž čeká na nějaký „big money fight“, jenže po odchodu Conora McGregora ze scény se žádného takového nedočkal. 

Na povrch prosakují i ty informace, že by si on sám nyní přál duel s ruským vládcem Khabibem Nurmagomedovem, jenže toto provedení je momentálně více než nepravděpodobné. Možná až někdy ve vzdálené budoucnosti….

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue