Nate Diaz titul

Nate Diaz představil podmínku, za jaké se střetne s Khamzatem Chimaevem

Tak přeci jenom. I Nate Diaz by se nechal přemluvit k zápasu s Khamzatem Chimaevem, pokud bude splněna jeho podmínka.

Kalifornský bijec ovšem ve svých nárocích nemíří nijak nízko, ba naopak. Aby vyslyšel přání Dany Whitea, který po této bitvě vyloženě touží, stanovil švédskému vlkovi náročný úkol.

„Jestli Chimaev porazí Kamaru Usmana, pak mu možná dám šanci!“ napsal Nate na svém Twitteru krátce poté, co šampion Usman ve své poslední obhajobě udolal vyzývatele Colbyho Covingtona.

Diaz má ve smlouvě s UFC platný už jenom jeden zápas, pak bude svobodným zápasníkem a bude si moct jít tam, kam se mu jenom zlíbí. Proto by jeho služeb Dana White rád využil do toho papírově největšího možného duelu.

„Chceme pro Natea něco speciálního, ale on se dožaduje jenom bitvy s Usmanem, což je absolutní nesmysl, však by mu byl jen potravou,“ rozohnil se White. „Pokud se chce dostat ke Kamaruovi, ať si nejprve poradí s Khamzatem,“ nabádal ho.

Diaz je ale speciální individuum, které nebude bojovat s jen tak němým. Khamzat sice budí velký mediální zájem, ale stále je v UFC poměrně krátce. Proto po něm chce, aby nejprve předvedl své dovednosti v boji proti elitě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin