nate diaz zapas vyzva

Nate Diaz reaguje na zprávu, že by měl podle Whitea bojovat s Chimaevem

Dana White se nechal slyšet, že se mu velmi zamlouvá bitva Khamzata Chimaeva s Natem Diazem. Údajně to hodlá ještě se stocktonským rváčem probrat.

Na jejich vzájemný rozhovor zatím ještě nedošlo, ale v podstatě už teď víme, co si o této možnosti takový Nate Diaz myslí.

„Boj s Khamzatem? Dana White musí být zhulenej,“ nebál se přiznat v odpovědi na svých sociálních sítích. Tím jasně popřel jakýkoliv zájem o tento střet.

Nutno podotknout, že i sám šéf UFC počítal s variantou odmítnutí, a proto na tiskové konferenci uveřejnil náhradní scénář pro případ, kdyby Nate bojovat nechtěl.

Khamzat je připravený zápasit s kýmkoliv z top pětky žebříčku (velterové váhy). Mluvíme o Nateu Diazovi pochopitelně, ovšem ani takový Gilbert Burns by nemusel být špatný,“ přiznával White.

A ani Burns by podle všeho nebyl přímo proti střetnout se s Chimaevem. Tak nějak tuší, že by mu výhra mohla vynést nový boj o titul. Téže cíl má však i Khamzat.

Nate Diaz má své vlastní podmínky, proti komu hodlá bojovat, do těch švédský vlk jako nová hvězda UFC stále nespadá. Nesmíme však zapomenout, že má Nate v UFC platnou smlouvu už jen na jeden zápas, proto se bude chtít rozloučit ve svém stylu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin