Nauč se být pokorný! žádá Adesanya od Costy. Jak se dívá na potenciální odvetu?

Israel Adesanya si svou výhru nad Paulem Costou dozajista užívá. Nejenže mu dal „sežrat“ všechna ta slova, která během propagace k jejich zápasu použil, ale navíc si nyní může vybrat, zdali mu dá odvetu, jíž se tak vehementně dožaduje.

Costa zažil jednu z nejpotupnějších porážek, kterou v titulových soubojích jenom utržit lze, ale přesto se vzdávat nehodlá.

Za to, jak jej Adesanya zostudil (s mírným sexuálním podtextem), si hodlá dojít pro odvetné utkání, ve kterém slibuje, že už bude sám sebou a šampiona se dokonce „pokusí zabít“.

Adesanya není v pozici, kdy by na něj zrovna někdo tlačil. „Nářky“ svého posledního soupeře zprvu ignoroval, ale následně mu začal odpovídat.

„Snažil jsem se být tichý pro případ, že by ta prohra Costu natolik vzala, že by chtěl spáchat sebevraždu,“ vysvětlil nigerijský šampion své počáteční mlčení.

„Paulo, doposud jsi ani nepřijal ten fakt, že tě vyškolil hubený kluk, kterého sis celou dobu jenom dobíral. Nyní jsem se já stal tím tyranem, ale aspoň se k tobě snažím chovat hezky,“ vysvětloval.

„Tvoje křehké ego stále nemůže pochopit, že tě ten hubený klaun dokázal porazit tak snadno. Pokus se získat trochu pokory, pouč se z této porážky a zkus vyspět jako člověk,“ žádal jej.

„Tvá duše teď patří mně, protože mnou budeš navždy posedlý… Chceš odvetu? Získej si teď pár výher, nauč se pokoře a třeba se jednoho dne znovu utkáme,“ vzkázal mu závěrem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue