Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
miesha tate ufc mma
miesha tate ufc mma

Návrat do UFC? Nic jsem si nevydělala, běduje Miesha Tate. Z výplaty jí zůstala dvě procenta

Miesha Tate dokazuje, že se do UFC vrátila čistě z lásky k bojování, nikoliv z lásky k penězům.

Když už dané téma nedávno nakousl Ciryl Gane, jemuž čistě do kapsy po všech škrtech šlo nějakých 50 % z celkových 350 tisíc amerických dolarů, podělila se se svým příběhem i bývalá šampionka bantamové váhy Miesha „Cupcake“ Tate.

Ta sice v podstatě pět let nejen kvůli mateřské dovolené nebojovala, ale v MMA branži má velké jméno, že rovnou nezačíná od nuly, tedy s nějakou základní výplatou. Na druhou stranu ani ta jí nepokryla všechny předzápasové výdaje.

„Vlastně celá má výplata je už pryč, a pokud ne přímo celá, musela jsem z ní utratit už nejméně 98 %,“ řekla Tate pro MMA on SiriusXM, kde si postěžovala na drahý přípravný kemp, do něhož vložila většinu svého těžce vydělaného jmění.

„Snažím se mluvit vážně, tohle vůbec není levná záležitost. Odečtěte si daně, které nejsou vůbec nízké, tak vám zbude nějakých 30 %. A za ty si musím koupit svou organickou stravu, tréninkové náčiní, monitory srdečního tepu a další důležité věci. Musíte investovat, pokud chcete mít plnohodnotný přípravný kemp, je to drahé prostě,“ prozradila.

„Všechno je mnohem náročnější a dražší, než si lidé myslí. Letím do Denveru za trenérem Wittmanem, pak letíme do Karoliny, následně investuju do suplementů, ale vše je to potřeba. Člověk se musí o sebe starat. Cílem je boj o pás, protože teprve v bojích o pás jsou skutečně nějaké peníze, potřebujete ty PPV bonusy,“ obohatila nás o své plány.

Miesha Tate oslava
Miesha Tate

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin