Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
rockhold bisping
rockhold bisping

Návrat Lukeho Rockholda nedopadne vůbec dobře, myslí si Bisping. Má k tomu pádný důvod

Luke Rockhold plánuje i ve svých šestatřiceti letech dokázat, že stále může útočit na titul. Jeho cesta za znovuzrozením započne 6. listopadu na turnaji UFC 268.

Na jednu stranu vládne okolo bývalého šampion optimismus, protože poslední týdny začal tvrdě dřít s Khabibem Nurmagomedovem, ale na druhou stranu se stále pochybuje o tom, zdali jsou jeho schopnosti natolik vysoké, aby se dokázal vyrovnat současné špičce. Nemluvě o tom, že jeho brada již není nejlepší.

„Myslím si, že jakýkoliv fight je pro Lukeho nyní riskantní. Je jeho brada stále natolik dobrá, aby se mohla popasovat se současnou konkurencí?“ položil si Michael Bisping zásadní otázku, na níž zjevně ještě pár dní nenalezneme odpověď.

Prvním Rockholdovým soupeřem se stal známý provokatér Sean Strickland, který o sobě dává nahlas vědět zejména v poslední době. A to je dle Bispinga vážná hrozba.

„Nikdo nevíme, v jaké formě se Luke vrátí, dlouho nebojoval, to Sean Strickland má zápasnickou formu. Určitě otestuje Lukeho odolnost. Myslím si, že pro něho není dobrá vizitka, když své poslední tři prohry schytal shodně na KO. Vydrží to jeho brada ještě? Podle mě jeho comeback nedopadne vůbec dořbe,“ poznamenával bývalý britský šampion střední váhy ve svém podcastu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin