OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Khabib Nurmagomedov navrat duchod

Návrat z důchodu? Ani kdyby byl Oliveira nejdominantnější šampion pod sluncem, říká Khabib

Když Khabib Nurmagomedov v říjnu roku 2020 ohlásil svůj odchod do bojového důchodu, myslel to smrtelně vážně.

Nějací zápasníci, jako například Michael Chandler, mysleli, že budou-li jejich výkony a výsledky natolik dominantní, tak Orla přimějí se opět vrátit. On však už ale za svou kariérou udělal definitivní tečku, o čemž svědčí i zamítnutí možnosti k fightu s legendárním Georgesem St-Pierrem.

„Dříve to byla má éra, teď je to Charlesova éra, nebojím se to přiznat,“ uvedl Khabib, jehož hlas zazněl ve vysílání streamu pro ESPN.

„Nebudu vás tu balamutit, že se chci vrátit a bojovat s tím nebo tím. I kdyby Oliveira porazil Gaethjeho, Poiriera a další, toto je jeho éra. A já jsem za něho šťastný,“ přiznával ústřední člen rodiny Nurmagomedovů, jenž se nyní soustředí hlavně na svou trenérskou roli.

Jeho cílem je například naplno rozvinout potenciál Islama Makhacheva, tedy toho bojovníka, jenž je aktuálně označován za černého koně divize lehké váhy. Již tento víkend ho bude čekat další zápas.

„Skutečně si myslím, že Islam dokáže porazit kohokoliv, a to včetně Oliveiry či Poiriera. Potřebuje k tomu jen správný přístup. Do dvou let věřím, že to bude nový šampion,“ predikuje Khabib.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue