strickland sean

Nechci jít do vězení, ale Dillona Danise bych s chutí zabil holýma rukama, tvrdí Sean Strickland

Sean Strickland o sobě dává poslední dobou hodně nahlas vědět svými po vraždě lačnícími komentáři. Cosi zlověstného se v něm opět probudilo, když měl zmínit jméno Dillona Danise.

Dillon má na svém kontě pouhopouhé dva profesionální MMA zápasy, přesto si ho spousta lidí pamatuje díky Conoru McGregorovi, jemuž dělá tréninkového parťáka. A protože spolu tato dvojka pobyla vskutku dost času, asi se není čemu divit, že jeden naučil něco toho druhého.

Pokud zůstaneme u Danise, ten od McGregora přebral jeho proslulý trashtalk, jenž se snaží aplikovat snad při každém svém příspěvku na sociálních sítích. Některé jeho proslovy jsou vskutku natolik rýpavé, až to nenechává ostatní zápasníky chladnými.

Jedním z takových borců, co už má těchto verbálních provokací dost, je výbušný a kontroverzní zápasník z UFC Sean Strickland. Ten nedávno prohlásil, že by se nebál v kleci někoho zabít – je to přeci riziko povolání. Nově své tvrzení však rozšířil, že kdyby Danise potkal mimo klec, asi by ho zabil i venku…

„Aby bylo jasné, určitě nechci jít do vězení, ale bojím se, že kdybych někde potkal Dillona Danise, tak by to ani jinak dopadnout nemohlo,“ pronesla současná osmička žebříčku střední váhy UFC.

„To je člověk, ze kterého bych musel vymlátit duši. Než by se odebral do říše nevědomých, ukázal bych mu jeho vlastní krev. A kdybych ho zabil holýma rukama, bylo by to pro mě naprosté uspokojení,“ vyjádřil svůj názor velmi kontroverzní bijec, jemuž je lepší se vyhýbat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.