Nejen Cormier! Jake Paul žádá o povolení k zápasu s dalším šampionem UFC

Nejen Cormier! Jake Paul žádá o povolení k zápasu s dalším šampionem UFC

Jake Paul si na svůj úderný seznam připsal další velké jméno.

Když Kamaru Usman na UFC 261 obhájil svůj pás velterové váhy, tak uvedl pár nemístných poznámek na adresu amerického YouTubera, který (jak už má ve zvyku) nemohl zůstat zticha. Jak se tedy nabídla vhodná příležitost, rozhodl se k šampionovým nohám poslat bojovou nabídku.

„Ok, Usmane, výzva byla přijata!“ napsal mladý YouTuber na svém Twitteru. „Pokud ti tvůj šéf Dana White dá povolení se mnou boxovat a vydělat si tak více peněz, než jsi kdy měl, tak mi dej vědět. Slibuji ti, že to bude tvá největší výplata!“ zdůrazňoval.

Dana White se vůči podobným scénářům zatím staví bokem, nicméně přiznává, že to Jake dělá chytře. „Více než polovina scény toho kluka nenávidí, ale na druhou stranu to dělá dobře. UFC zápasníkům by každopádně měl dát pokoj,“ uváděl šéf organizace, jenž zatím nemá v úmyslu své aktivní bojovníky pouštět mimo svou ohradu.

Vedle Usmana se ovšem Paul dostal do křížku i s takovým Danielem Cormierem. Tomuto případnému duelu by však už nemělo nic bránit, neboť se DC momentálně nachází v důchodu a k UFC ho neváže žádná smlouva. I tak se ale nezdá, že by měl bývalý šampion těžké či polotěžké váhy o boxerskou bitvu s Youtuberem zájem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue