Nejnebezpečnější bojovník v lehké váze UFC? Cormier opomenul celou špičku a ukázal na zázračné jméno

Nejnebezpečnější bojovník v lehké váze UFC? Cormier opomenul celou špičku a ukázal na zázračné jméno

Daniel Cormier moc dobře ví, že se v lehké váze nachází zápasník, kterému nikdo nechce čelit.

Islam Makhachev si nedávno postěžoval, že s ním žádný soupeř v žebříčku nehodlá bojovat. Údajně to má být díky jeho schopnostem, neboť má potenciál jednoho dne převezmout Khabibovo místo na čele divize a stát se šampionem. Místo toho, aby bojoval s nějakým velikánem už teď, byl ruskému bojovníkovi pro jeho další duel předhozen Thiago Moises.

Téže situaci monitoruje také bývalý šampion Daniel Cormier, který se ve svém pravidelném ESPN podcastu snažil vysvětlit, proč se s Islamem nikdo nechce utkat.

Daniel Cormier má jasno

„Nikdo s Makhachevem nebude bojovat, protože by je všechny zničil. Opravdu tam (v lehké váze) může porazit úplně všechny. Čirou náhodou vím, že Islama nabídnuli Paulu Felderovi i Rafaelu dos Anjosovi a ještě několika dalším jménům v nejlepší desítce žebříčku, ale nikdo se s ním nechtěl utkat,“ práskl Cormier.

„Nevím co víc může Islam v této chvíli dělat. Připomíná mi to situaci Kamaru Usmana ve veltru, jemu také nikdo nechtěl čelit, když vstoupal vzhůru,“ podotkl bývalý šampion těžké či polotěžké váhy, který nepochybuje o tom, že by se Makhachev podobně jako Usman také jednou nestal šampionem. Totéž nicméně predikuje i sám Khabib Nurmagomedov.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue