Islam Makhachev titul

Není má chyba, že se mě všichni bojí, vrací úder Makhachev. Pokud nemá soupeře, tak chce titul

Dana White řekl, že i navzdory devítizápasové vítězné šňůře nechá Makhacheva ještě aspoň jednou s někým bojovat… Ale s kým, když ho nikdo nechce?

Islam má v roce 2021 za sebou tři zápasy, všechny je shodně vyhrál před limitem a prodloužil své skóre v UFC na 10-1, devět výher přitom získal právě nyní po sobě.

Už teď je jisté, že Khabibův bezchybný výkon zde nezopakuje, ale přesto od svého předchůdce cosi přebral. Je to zejména jeho bojový styl, který je velmi nepříjemný. I takový Dan Hooker, jenž s Dustinem Poirierem vydržel celých pět kol, najednou Islamovi podlehl v polovině prvního kola.

„Není to má chyba, že nebojuji více s elitními soupeři, všichni mě totiž odmítají. I tak mi ale v žebříčku náleží čtvrtá příčka,“ vysvětluje Makhachev, proč si zaslouží boj o pás.

„Řekněte mi jméno jediného protivníka z nejlepší desítky, který by mi byl ochotný momentálně čelit. UFC muselo přeplatit Hookera, aby se se mnou utkal. Tohle je realita, pomalu se z toho stává box,“ reagoval.

Jisté spekulace nám říkají, že by se Makhachev mohl střetnout s Beneilem Dariushem. Z jeho úst jsme ale žádnou odezvu doposud neslyšeli, a tak nevíme, zdali by měl chuť riskovat své lukrativní postavení v žebříčku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin