Islam Makhachev titul

Není pravda, že se Makhacheva bojíme, já bych ho hravě zhasnul, věří Hooker

Islam Makhachev vyslal do éteru pro spoustu zápasníků nepříjemnou zprávu. Všichni jeho kolegové v divizi lehké váhy se ho prý bojí, což se rozhodně nelíbilo takovému Danu Hookerovi.

Novozélandský bijec ve svých posledních dvou fightech podlehl Dustinovi Poirierovi (na body) a Michaelu Chandlerovi (na KO). Přesto si vůbec nepřipouští, že by mu tyto dva neúspěchy měly snížit šance proti takovému perspektivnímu bojovníkovi, jako je Islam Makhachev.

„Islam tady každého vyzývá a všechny nás osočuje z toho, že se ho bojíme, ale pravda je taková, že on ve skutečnosti nechce bojovat se mnou,“ odhalil Hooker.

Údajně mu to nedává logiku. „Makhachev je připravený bojovat s takovým Tonym Fergusonem, který má na kontě tři prohry v řadě, zatímco já mám tři prohry z posledních šesti zápasů. Navíc jsem dokázal, že se umím rvát na té top úrovni,“ myslí si.

Duelu s nástupcem Khabiba by se tedy nebál. „Šel bych do toho, ideálně, kdyby to bylo na pět kol. Dvě a půl kola bych byl sice nucen odvracet jeho pokusy o takedowny, ale věřte mi, že pokud by se to drželo v postoji, tak Islama zhasnu,“ predikoval Hooker pro server MMAFighting.com.

Makhachev si nyní od UFC žádá jméno z elitní pětky žebříčku lehké váhy. Hookerovi náleží bohužel až osmá příčka. Pro tuto chvíli je však volný a vyčkává, jakého protivníka mu organizace předhodí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin