Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Aljamain Sterling: Já jsem šampion a kdybych si mohl vybrat, tak mě Petr Yan vůbec nezajímá

Nepotřebuji nikomu dokazovat, jaký jsem tvrďák, oznámil šampion Sterling. S návratem nepospíchá

Tímto prohlášením své renomé šampion Aljamain Sterling určitě nevylepšil.

Současnému mistrovi divize bantamové váhy UFC je vyčítáno, že se „bojí“ odvety s Petrem Yanem. Přesně té odvety, kterou musel vlivem svých vleklých zdravotních obtíží odložit.

Když došel čas na vysvětlení, Sterling se příliš bránit nemusel. Spíše jen podpořil ten hněv, který proti němu jeho kritici a fanoušci Petra Yana mají.

„Jak už jsem jednou řekl, budu bojovat znova, ale na svůj návrat nijak nespěchám. Nepotřebuji nikomu dokazovat, jaký jsem tvrďák,“ oznámil šampion bantamové váhy UFC skrze své sociální sítě.

Sterlingova odpověď byla cílená, chtěl jí naštvat Yana, což se mu povedlo. Oba borci se totiž v poslední době navzájem pošťuchují a pravidelně si něco vyčítají.

Protože je nyní šampion ze hry, dohodil Dana White pro turnaj UFC 267 Yanovi nového soupeře. Tím se stal Cory Sandhagen a oba se spolu utkají o prozatímní mistrovský pás. Vítěz pak dostane šanci čelit snad už kompletně uzdravenému Sterlingovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin