petr yan odveta

Nepředvídatelné! Sterling chce Yanovu porážku. Sandhagen mu dá kouř! věstí

Tak tohle už začíná být opravdu okaté. Šampion Aljamain Sterling, který se vyhnul odvetě s Petrem Yanem, si nyní přeje porážku ruského borce.

Protože je Sterling kvůli zranění krku ze hry (30. října nebude svůj pás obhajovat), rozhodl se Dana White Petru Yanovi pro tentýž termín sehnat náhradu.

Tou se stal Cory Sandhagen, který sice naposledy podlehl TJ Dillashawovi, ale je zároveň je jediným volným bojovníkem z popředí žebříčku bantamové váhy… Jen pro upřesnění, Dillashaw je po operaci kolene, momentálně nemůže zápasit.

Aljamain už v úterý nemístně rýpal, že nemusí nikomu nic dokazovat, jelikož je šampionem právem, a nyní dokonce rozpoutal vášně dalším provokativním prohlášením.

„Ranní trénink je za mnou. V této dřině budu pokračovat, dokud se mé tělo a můj krk plně neuzdraví. A taky očekávám, že mezitím podvodník Yan dostane od Sandhagena nejdéle do druhého kola pořádný kouř, takže si s Corym pak v zimě budu moct dát odvetu,“ uveřejnil Sterling.

Asi se vyplatí připomenout, že v duelu s Yanem, než byl tedy přerušený, dostával Sterling celkem viditelné bití. Oproti tomu Sandhagena už jednou přemohl, takže věří, že by svůj kousek mohl zopakovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin