Neškemrej o titul a bojuj s Dariushem, nařídil Gaethje Makhachevovi

Justin Gaethje se nedomnívá, že by Islam Makhachev již udělal dost, aby mohl být považován za titulového vyzývatele.

Islam má na kontě devět výher v řadě, což je velmi působivé číslo, které by bylo ještě dokonalejší, kdyby na jeho listině poražených byla nějaká vskutku velká jména. Ta tam ovšem chybí.

Ruský bijec to odůvodňoval tím, že se ho každý bojí a prakticky všichni nabídku k zápasu s ním odmítají. To se týká hlavně elitních borců z předních pater žebříčku, mezi něž se řadí i takový Justin Gaethje.

Ten shodou okolností Islamovi nařizuje, aby se přestal dožadovat boje o pás a celému světu dokázal, že na tu elitní úroveň vůbec patří.

„Přestaň škemrat o titul a přijmi fight s Beneilem Dariushem. To je tvá práce, na kterou by ses teď měl zaměřit!“ vzkazoval bojovníkovi, jemuž dělá trenéra slavný Khabib Nurmagomedov.

„Do popředí žebříčku ses dostal jen proto, že tu máš konexe. Nikdo nemůže poskočit ze 14. příčky na pátou pouhým mávnutím ruky. Takhle to prostě nefunguje. Dělej svou zasranou práci a střetni se s Dariushem!“ nařizoval Makhachevovi.

Justin chce jít ihned o titul, proto nechce, aby se mu kdokoliv stavěl do cesty, včetně Makhacheva. Potíž je ale v tom, že Dana White ještě žádného nového oficiálního vyzývatele neurčil a že se Dariush zatím nikomu neozývá, tudíž nevíme, jaké jsou jeho záměry.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin