tony ferguson vykony
tony ferguson vykony

Neuřízni si ještě větší ostudu, prosí Khabib Fergusona. Oslovil i jeho týmové kolegy

Tony Ferguson kdysi býval černým koněm divize lehké váhy. Dnes už v jeho schopnosti ale jen málokdo věří.

Sedmatřicetiletý „El Cucuy“ se nesl na vlně dvanácti výher, kterou nyní vystřídala série tří proher. UFC je ovšem značkou kvality a tu dle mnohých Ferguson již nesplňuje. Zejména Khabib se snaží apelovat, aby to jeho dřívější americký sok už zalomil.

Tony Ferguson jde dolů

„Nevím, co od své kariéry ještě očekává. Je mu 37 let, kam by se mohl vydat? Pokud se podíváte na jeho poslední tři fighty, ve všech utrpěl ošklivé porážky a ve všech nad ním soupeři dominovali,“ poukazoval Khabib na krutá fakta.

Zároveň navrhl, aby Tonyho oslovili jeho bojoví kolegové. „Ti lidé, co se kolem něho pohybují, by mu měli promluvit do duše. Je na čase to zabalit,“ snaží se Nurmagomedov popohnat členy El Cucuyova týmu, kteří k bývalému držiteli dočasného titulu lehké váhy mají přístup.

Khabib byl vždy zastáncem názoru, že každý bojovník dosáhne svého výkonnostního vrcholu pouze jednou za život. Odsud však už vede jenom jedna cesta, a to je dolů. Potkalo to už prý Josého Alda, Conora McGregora, Tonyho Fergusona a další budou následovat…

tony ferguson mma zapas 2021

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin