Khamzat Chimaev překvapil svým nabitým kalendářem. Stane se do konce roku dvojím šampionem?

Neuvěřitelný Chimaev! Nabídky k zápasu se mu jen hrnou, už se ozvali tři přední borci

Khamzat Chimaev se pomalu v UFC stává velkým pojmem, o který mají zájem ta největší jména.

O „švédském vlkovi“ již nyní mluví dokonce i šampion Kamaru Usman, který si je moc dobře vědom toho, že za jeden či dva zápasy může být u něho.

Teď je pro Khamzata podstatné, aby si svou cestu na samotný vrchol vykráčel. O nabídky rozhodně nouzi nemá. Hlásí se mu jak Neil Magny, tak i Belal Muhammad či Gilbert Burns.

„Samozřejmě, že jsem ochotný s Khamzatem bojovat. Je to atraktivní soupeř a pro diváky velké jméno. Pokud si to UFC bude přát, budu připraven,“ oznámil skrze MMAFiighting Muhammad.

A přidal se i další. „Zápas se mnou by ukázal, zdali Chimaev na tuhle úroveň patří. Myslím si, že to bude velký fight jak pro něj, tak i pro mě. Vítěz by se dozajista přiblížil titulu,“ vyřkl Burns.

„Na Khamzata čekám už velmi dlouho!“ přidává se Magny. „Ještě než se stal slavným, byl jsem ochotný s ním bojovat. Má nabídka stále trvá,“ podotýkal.

Jak je vidět, „Borz“ se v MMA světě stává velkým zvířetem, které budí zájem nejen fanoušků, ale i samotných zápasníků. Ti z boje s ním patrně začínají cítit velký finanční zisk.

Uvidíme ovšem, jak to složí takový Dana White. Momentálně se totiž uvolnil i Leon Edwards, který se měl původně střetnout s Jorgem Masvidalem. Toho ale ze hry vyřadilo nečekané zranění.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin