Jon Jones je stále připravený svrhnout kamerunského Predátora z trůnu a údajně by ani s jeho obávanou KO silou neměl problém.

Ngannou má jen jednu zbraň, takových zápasníků jsem už porazil mnoho, věří si Jones

Jon Jones je stále připravený svrhnout kamerunského Predátora z trůnu a údajně by ani s jeho obávanou KO silou neměl problém.

Pokud by se jednoho dne stalo, že by k Jonesovi přiletěl bojový rozkaz s tučným finančním šekem jako odměnou, pak by se údajně vydal všem ukázat, jak je ve skutečnosti Francis Ngannou hratelný protivník.

„Francis je někým, kdo disponuje pouze jednou zbraní. Všichni šampioni, kterým jsem za svou kariéru čelil, také měli sílu,“ avizoval Jones, že pro něho duel s Predátorem nepředstavuje žádnou hrozbu a vlastně ani nic nového, co by dříve už nezažil.

„Francisi, necítím potřebu tě vyprovokovat k slovní bitvě, jen abych s tebou pak v boji provedl to, co provádím s každým už od roku 2011,“ popichoval bývalý šampion polotěžké váhy, který ve své kariéře všehovšudy ještě nenašel žádného přemožitele. A přesto mu mnozí vyčítají, že ve svých posledních zápasech podal slabší výkony.

„Ve své podstatě jsem v tomto sportu dokázal už více, než dokázal kdokoliv přede mnou. A stejně si někteří bojovníci budou otvírat hubu, že mé dva poslední duely byly slabší. Ostatní zápasníci na rozdíl ode mě ale také prohrávají,“ vysvětloval, že on se i navzdory posledním slabším výkonům neplete, což je ochotný potvrdit znova právě proti Ngannouovi. Záleží už jenom na UFC, aby mu zaplatilo.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue