ufc stadion mma

Ngannou radí UFC, kde najde ty nejlepší zápasníky světa. Podmínkou je začít pořádat turnaje na novém místě

Dana White je známý lovec talentů a rád hledá takové bojovníky, kteří mu pomohou oživit už tak skvělou show.

Obecně se nejvíc UFC turnajů koná v USA, cílem organizace je však cestovat po světě. Kolikrát máme turnaje v Austrálii, Kanadě, Anglii či Spojených arabských emirátech (bojový ostrov Yas), ale cílem je rozhodně tyto destinace rozšiřovat.

S návrhem, kam dále by se UFC mohlo přesunout, přišel současný šampion těžké váhy Francis Ngannou. Ten přímo apeluje na Danu Whitea, aby vytáhl kotvy a vyplul na místo, které doslova nazývá „zlatým dolem“ všech budoucích talentů.

Kde hledat UFC zápasníky?

„Poslouchejte, Afrika je tím místem, které je z hlediska MMA ještě neprobádané. Pevně věřím, že právě tam leží budoucnost. Je tam tolik nevyužitého potenciálu,“ sdělil slavný Predátor pro ESPN.

Vše vysvětlil na příkladu. „Podívejte se na UFC šampiony dneska, rovnou tři z nich jsou z Afriky, a to je v UFC ani ne 30 Afričanů oproti nějakým 600 z ostatních koutů světa. To jen dokazuje, jaký je tu potenciál,“ věstí.

„Proto věřím, že když UFC začne pořádat turnaje v Africe, rázem objeví mnohem více perspektivních zápasníků. Dokonce i lepší, než jsem já. Tímto jsem si stoprocentně jistý,“ přidal Predátor.

Francis Ngannou říká, že je nejlepší bojovník UFC

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin