Ngannou: Usman je skvělý šampion. Nikdo ho nedá ve wrestlingu a teď už ani v postoji

Ngannou: Usman je skvělý šampion. Nikdo ho nedá ve wrestlingu a teď už ani v postoji

Ještě nedávno mu mnoho lidí nevěřilo, teď už ale pomalu všichni začínají chápat, že tuhle hádanku nebude tak snadné vyřešit.

Kamaru Usman je dle žebříčku ESPN novým nejlepším MMA zápasníkem planety. Tento status si zasloužil svou poslední dominantní výhrou nad „Největším grázlem“ Jorgem Masvidalem, jehož jako první člověk dokázal chladnokrevně vypnout.

S chválou na svého afrického spolubojovníka vůbec nešetřil ani současný šampion těžké váhy Francis Ngannou. Ten vypíchl jednu podstatnou věc. Dříve byl Usman znám hlavně díky svému wrestlingu, nyní je prý však třeba zohlednit i jeho skvělý postoj.

„Kamaru se neuvěřitelně zlepšil. Je sice znám jako wrestler, ale nyní je skvělý i v postoji. Zápas s Masvidalem to jenom potvrdil,“ chválil Ngannou aktuálního mistra velterové váhy, jenž má za sebou čtyři úspěšné titulové obhajoby.

„Pokud ho nedáte ve wrestlingu, ale teď už ani v postoji, tak na co se zmůžete? Na nic! Kamaru dokazuje, že je právoplatným šampionem,“ konstatoval obávaný Predátor, který se domnívá, že Usmana v jeho divizi jen tak někdo neporazí. A to včetně takového Colbyho Covingtona.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue