Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Diaz Usman UFC

Nick Diaz: Měl jsem bojovat s Usmanem, vymlátil bych z něj duši, zápas s Lawlerem mi dohodil nějaký idiot

Nick Diaz prozradil, že rovnou při svém návratu do klece usiloval o titulové šanci.

Té se ovšem kalifornský rváč jen tak nedočkal, jelikož se v oktagonu už šest let neobjevil, a tak se vedení UFC zdálo rozumné, aby si ho nejprve prověřilo v akci. Sám Nick se ale dožadoval ihned té nejtěžší možné zkoušky.

„Myslím si, že bych z Usmana vymlátil duši. Mám mnohem větší šanci porazit jeho jak Robbieho (Lawlera). Tento fight nedává smysl, protože jsem ho už jednou porazil,“ uvedl americký veterán, který tak vzpomínal na události z roku 2004, kdy se s Lawlerem skutečně setkal a porazil jej na KO.

„Opravdu pro mě tahle odveta nedává žádný smysl. Ten člověk, který ji vymyslel, je normální idiot. Měl jsem se utkat s Usmanem, tak to prostě je,“ prozradil Brettu Okamotovi.

Když šampion Kamaru Usman před pár měsíci volal po fightu s Nickem Diazem, všem nám to připadalo jako nějaký vtip, že si chce na svém rekordu zajistit další „snadnou“ výhru. Nyní se ovšem odhaluje, že po téže zápase toužila i druhá strana.

Pro Nicka má být ovšem bonusem, že pokud Robbieho zdolá i v odvetě, o titul by měl bojovat tak či tak. Alespoň to tvrdí jeho manažer.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin