Nicku Diazovi se nabízí hned dva soupeři, jeden atraktivnější jak druhý

Nicku Diazovi se nabízí hned dva soupeři, jeden atraktivnější jak druhý

Nick Diaz se sice více než pět let neobjevil v kleci, ale i tak je o zápas s ním velký zájem.

Známý stocktonský gangster a dle mnohých i regulérní BMF této hry se na posledním UFC turnaji sešel s Danou Whitem, aby ho informoval o svém úmyslu k návratu.  Šéf organizace prohlásil, že mu tedy dá šanci, která (jak se ale zdá) nebude vůbec lehká.

O zápas s Nickem se hlásí nejenom současný držitel BMF pásu Jorge Masvidal, ale též hladový „švédský vlk“ Khamzat Chimaev. Oba již Whitea o svém úmyslu informovali.

„Vracíš se, Nicku? Je to pravda?“ tázal se Masvidal na stanici ESPN. „Tak pojďme na to. Vím, jak bych se zachoval, kdyby někdo ublížil mému mladšímu bráškovi. Tak, jako jsem já ublížil tomu tvému. Pojďme tedy na to, já jsem připravený!“ vzkazoval mu.

„Kdo je v tomto sportu ten největší gangster?“ ptal se Chimaev prostřednictvím serveru MMA Junkie. „Možná se Nick cítí, že této hře vládne, ale já jsem ten, kdo vyrůstal ve válce. Až se vrátím zpátky do klece, tak asi někoho sejmu, roztrhám nebo zabiju. Jsem připravený sejmout oba (bratry) Diaze. Uvidíme, kdo je tu skutečný šéf. Čečenský gangster je mnohem víc než nějaký stocktonský gangster,“ poukazoval.

A jak to nakonec dopadne, to se dozvíme možná už brzy. Zatím to vypadá, že minimálně dvě jména z tohoto milostného bojového trojúhelníku by se přeci jen v budoucnu mohla střetnout. Americká media se v této chvíli více přiklání k té variantě, že se Nick postaví proti Khamzatovi.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue