Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Kamaru Usman se momentálně rozhoduje, komu dá příležitost bojovat o titul. A o nabídky nemá žádnou nouzi.

Současný šampion velterové váhy odmítá odvetu s Colbym Covigntonem, a zřejmě i proto zapřáhl svého manažera, aby mu vyjednal zápas buďto s Nickem Diazem, anebo s Michaelem Chiesou. Ani jedna z těchto možností ovšem nějak neláká Danu Whitea, a proto je třeba držet se žebříčku. A ten nám říká, že tu je ještě jeden člověk, který by teoreticky mohl zabojovat o titul. A tím je Stephen Thompson.

„Kamaru, vím, že teď jednáš o další obhajobě, ale ještě nikam nespěchej. Dej mi pár dní a brzo budu u tebe!“ vzkazoval šampionovi osmatřicetiletý veterán Thompson, který má aktuálně na kontě dvě výhry a co nevidět jej bude čekat duel s bývalým vyzyvatelem Gilbertem Burnsem. Pokud by ho přemohl, dostal by se do opravdu dobré pozice v žebříčku, že by i Dana White jeho volání po titulu mohl zvážit.

„Vím, že Kamaru už bojoval snad se všemi, ale komu ještě nečelil, to jsem já. A já do té hry přinesu zase něco jiného. Osobně si myslím, že jsem nikdy neměl špatnou obranu proti strhům. Dost dobře ten zápas dokážu držet v postoji a dost možná jsem jedním z mála lidé zde, kteří by nad Usmanem mohli vyhrát,“ uváděl Thomspon ve svém pravidelném podcastu.

„Nigerijská noční můra“ se naposledy nechala slyšet, že by ráda bojovala ještě teď v létě. Za soupeře si zvolila Michaela Chiesu, jenž má čtyři výhry v řadě. Dana White ovšem zvolil povinným vyzyvatelem Colbyho Covingtona, kterého zase Usmanův tým odmítá se slovy, že nebude dávat šanci někomu, kdo si to nezaslouží. Tak trochu se to zdá jako telenovela, která stále čeká na své vyústění.

Shodou okolností by se Kamaru nebránil ani trilogii s Jorgem Masvidalem. I jemu však dal podmínku jako Covingtonovi. Musí nejprve porazit nějakého vyzyvatele, aby jeho jméno v popředí žebříčku velterové váhy mohl opět zohlednit.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue