dana white ufc penize

Nikdo v UFC nemá koule, aby bojoval za naše platy, štve bývalého šampiona

V jednotě je síla a takový Luke Rockhold věří, že kdyby se zápasníci spojili, jistě by brzy dosáhli svého.

Potíž je v tom, že pokud přijdete do UFC, musíte počítat s nějakým základním platem, který sotva pokryje vaše předzápasové náklady.

Ani veteráni na tom občas nejsou nejlépe. Všeobecně platívá, že čím lepší chcete být, tím více do sebe musíte investovat. A takový Luke Rockhold se snaží najít svou ztracenou formu. Tato cesta musela dost zasáhnout jeho peněženku.

„Štve mě, že tu s tím nikdo nic nedělá a musíme nechávat nějaké děti, YouTubery, aby lobovali za nás. Takhle to přeci nejde. Všichni z nás by měli najít odvahu, spojit se a bojovat za společnou věc – vyšší platy,“ burcoval Rockhold.

„Potíží ale je, že žádný z UFC zápasníků nemá koule. Kdyby se sešla skupinka lidí a ta protestovala, jistě by dosáhla svého. Osobně si ale nemyslím, že se tohle stane. Dana White je mazaný člověk, těží z prestiže organizace,“ domnívá se.

„Je to bludný kruh. UFC vás sice platí, ale když si pak jednou začnete stěžovat, že chcete více, nic nedostanete. A pak buďto začnete trucovat, takže budete bez zápasu a tedy i bez příjmu, anebo se prostě kousnete a přijmete další fight za nízkou výplatu. Tohle je hra, kterou tu hrajeme,“ štve Rockholda.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin