Jon Jones zůstává mimo hru, Dana White má pro titulový boj náhradníka

Nikdy jsem svou ženu neuhodil! brání se Jon Jones, kterého už šestkrát stíhala policie

Že by si veřejnost vymýšlela? Podle všeho to vypadalo, že je Jon Jones násilník, který má potíže s alkoholem, on sám však tvrdí, že je zejména doma krotký jako beránek.

Pokud jste profesionální zápasník a dá se říct už tak trochu i celebrita, měli byste se umět na veřejnosti prezentovat. Co je ovšem pravdy na tom, že by Jon Jones svou ženu nikdy neuhodil?

Například naposledy, když byla policie přivolána k rodinné hádce v hotelu v Las Vegas, spatřila bývalého UFC šampiona, jenž se nacházel pod erupcí vzteku. A jeho choť? Ta byla zalitá krví! Tekla jí jak z pusy, roztrženého rtu, tak i z nosu. Policii však záhadně tento pár řekl, že k žádnému násilí nedošlo, a pokud tedy, tak „pouze“ k tahání za vlasy.

Pokud vám tento příběh přijde smýšlený, pak vězte, že nejste sami. Media prakticky z celého světa si vzala Jonese na paškál. Jeho trenér ho dokonce propustil z gymu, dokud se nenaučí chovat a nevzdá se alkoholu. Jon se však musel bránit. „Nikdy jsem svou ženu neuhodil!“

Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Podle něho je tedy pravda zcela jiná a ostatní si pouze vymýšlí. „Miluji, jak si lidé překrucují pravdu. Svou ženu jsem nikdy nepraštil, a i když jsme se pohádali, mé děti tomu nebyly svědkem. Mé dcery nás neslyšely ani neviděly se dohadovat. To je jediná věc, kterou se vám snažím upřesnit. A samozřejmě se těším na život bez alkoholu,“ uveřejnil Jones, který se chystá začít další novou kapitolu svého života.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin