Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Valentina Shevchenko mma ufc trenink
Foto: Instagram/Valentina Shevchenko

Nikdy nebyla lepší chvíle na trilogii s Nunes, než je právě teď, věří Shevchenko

Již příští víkend vstoupí Valentina Shevchenko ke své další obhajobě pásu muší váhy, a bude-li úspěšná, plánuje udělat vše, co bude v jejích silách, aby si vynutila s Amandou Nunes trilogii.

Jak mnozí z nás už dobře vědí, obě dominantní bojovnice se spolu setkaly již dvakrát v minulosti a v obou případech se z toho zrodila bodová výhra brazilské lvice Nunes, která je v současnosti považována za nejlepší dámskou MMA zápasnici planety.

Shevchenko ovšem zastává ten názor, že minimálně druhý zápas měl být její, a už jen díky tomuto faktu si chce vynutit trilogii. Takovou, která nenechá již nic náhodě.

„Nikdy nebyla lepší chvíle na trilogii s Amandou, než je právě teď. Akorát se obě dvě nacházíme na svém vrcholu, obě vyhráváme. Čím dál více se blíží ta chvíle, kdy se prostě ta nejlepší opět bude muset střetnout s tou nejlepší, přesně k tomuto bodu to spěje,“ poukazuje Valentina.

„Stále si myslím, že jsem naši odvetu vyhrála. Dodnes mám pochyby, jak to ti sudí bodovali. Třetí zápas je něčím, po čem volám nejen já, ale i fanoušci nebo Dana White. Záleží na Amandě, jestli je připravena. Já určitě jsem a udělám pro to cokoliv,“ dodává sebevědomá Shevchenko, která se během nadcházejícího víkendu střetne s Lauren Murphy. Papírové předpoklady asi jako tradičně už hovoří jasně v její prospěch.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin