Dan Hooker promluvil o svém návratu i potenciálním soupeři. Proč proti Chandlerovi naposledy tak zamrzl?

Nová váhová divize, nový začátek, Dan Hooker odhalil novinky a představil ideálního soupeře

Jasné porážky s Michaelem Chandlerem a Islamem Makhachevem byly pro Dana Hookera vskutku moc, a tak se rozhodl pro změnu.

Ta novozélandského bojovníka zavede zpátky do divize pérové váhy, kde se pokusí vzkřísit svou kariéru. Ideálním cílem by bylo ji probudit natolik, aby si mohl splnit sen a zaútočit na titul.

„Nezažíval jsem zrovna snadné období, ale je pro mě pozitivní, že jsem se nikdy nechtěl vzdát. Proto i teď hodlám pokračovat v tvrdé práci a učit se ze svých minulých chyb,“ avizoval Hooker, jenž by se splněním nového hmotnostního limitu údajně neměl mít problémy.

Teď už má i vybraného soupeře, se kterým by rád opět nastartoval svou kariéru.

„Úplně jasná jednička pro výběr protivníka je pro mě Korean Zombie. Vím, že to je super zápasník, co si libuje v ostrých výměnách, stejně tak jako já. Pokud si to budou fanoušci a UFC přát, můžete se do toho pustit,“ navrhl Hooker.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin