Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Conor McGregor prohra pocity
Foto: Instagram/Conor McGregor

Nové záběry ze zákulisí: McGregor prohru s Khabibem jenom těžce nesl

Díky tomu zápasu nakopl prodej své whiskey, ale přesto úsměv na tváři mít nemohl. Po velmi dominantní výhře jeho soupeře Conor McGregor jen sklopil zrak, v šatně si sedl na podlahu a zpytoval svědomí. Žádná z jeho drsných předzápasových předpovědí se totiž nenaplnila.

I Conor McGregor je jenom člověk, ačkoliv se to kolikrát nemusí zdát. Slova, jež vyřkl Khabibovi během jejich titulového boje, jsou více než pravdivá. „Je to přeci jenom byznys!“ zněla Irova reakce na bití, které dostával od Khabiba Nurmagomedova, jenž si nadávky od svého protivníka vzal až příliš k srdci.

Notorious byl prvním bojovníkem, který měl dle papírových předpovědí největší šanci Khabibovi na konto připsat vůbec první porážku, nakonec se i on sám nechal lapit do spárů mocného ruského Orla, jenž zejména ve druhém kole nasadil vražedné tempo, v němž jako první člověk Conora knockdownoval.

Nové videozáběry ze zákulisí ukazují McGregora chvíli před bitvou. Nasazuje si bandáže, zahřívá se, rozcvičuje se, připravuje se na výšlap do nitra oktagonu. Odtud však už odchází už jako poražený. Titul, který byl ve hře, zůstal v moci jeho ruského soupeře a sám Notorious možná pochopil, že v tomto momentě nastal úpadek jeho kariéry.

Podobné záběry byly k viděni i během Conorovy lednové prohry s Dustinem Poirierem. I když se na oko tvářil, že prohru přijal, v šatně měl co dělat, aby zadržel slzy. I proto se chtěl vrátit ke svému starému já, které mu kdysi zařídilo úspěch. Dnes se však už říká, že jsou soupeři na jeho trashtalk připraveni a jen málokomu se dokáže dostat do hlavy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin