Nový král dorazil do UFC, za chvíli o mně budete zpívat písně, chválí se Pimblett po vítězném debutu

Hovoří se o něm jako o nástupci Conora McGregora a jeho pusa mu skutečně jede již od prvních okamžiků po vstupu do UFC.

V MMA lize snů si liverpoolský rodák tento víkend připsal úspěšný debut, který završil jak výhrou v prvním kole na TKO, tak navíc i bonusem za nejlepší výkon večera. Následně přišel čas na bouřlivé oslavy a několik ohromných prohlášení, za které by se ani takový Conor McGregor nemusel stydět.

„Husí kůže, husí kůže! Jen si na ten pocit zvykejte, teď ho totiž budete zažívat pravidelně. Za chvíli se bude všude křičet mé jméno a budou se o mně zpívat písně. Do UFC totiž dorazil nový král. Mám skvělý postoj, skvělou zem, skvělou osobnost a přišel jsem to sem celé rozbít,“ vyslal Paddy Pimblet po svém vítězném zápase všem jasný signál.

Sebevědomí tomuto šestadvacetiletému borci určitě nechybí. Náročnost soupeřů se ale teprve bude stupňovat. Nemluvě o tom, že působí v divizi lehké váhy, která je obecně považována za nejnabitější v celém UFC.

„Nepřišel jsem si sem jenom povídat, já to sem přišel ovládnout. Nezajímá mě, kdo bude můj příští soupeř, nikdy žádný fight neodmítnu, nejsem žádná ustrašená děv*a. Počítejte s tím, že za chvíli se na každém stadionu bude křičet mé jméno. Já jsem jako virus, nakazím každého, všechny pohltí můj styl,“ věří si Pimblett.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.