mcgregor noha
mcgregor noha

Nový pohled na žebříček lehké váhy Conora určitě nepotěší. Takovýto propad jistě nečekal

Conor McGregor je MMA ikona a v očích mnoha, mnoha fanoušků také jeden z nejlepších zápasníků planety. Dle oficiálního žebříčku však nelze popřít jeho výkonnostní úpadek.

Ať se to mnohým lidem nemusí líbit, historie se neptá na to, jakým způsobem zápas skončil. Dle platných regulí Conor o víkendu prohrál s Dustinem na technické KO, kvůli čemuž se v rankingu lehké váhy propadl „až“ na sedmou příčku.

mcgregor zebricek oliveira poirier

Všeobecně platí, že abyste mohli spadat do nějaké titulové konverzace, musíte se nacházet v nejlepší pětce žebříčku. Máte-li ale být právoplatným titulovým vyzyvatelem, pak je ideálnější pozice až v top trojce.

McGregor je ovšem ikona, která se může pyšnit náklonností šéfa UFC. A ten tvrdí, že Irova rivalita s Dustinem stále není ukončena a že se mezi zmíněnou dvojicí pokusí zrealizovat ještě čtvrtý souboj, který by tuto válku konečně mohl ukončit.

Z toho logického hlediska však bude velmi obtížné domluvit duel mezi Dustinem a Conorem, bude-li Dustin šampionem lehké váhy. Historie UFC si snad ani nepamatuje, aby šampiona vyzval bojovník ze sedmé příčky žebříčku. A že přibližně za rok, až se Notorious ze zranění vrátí, může být ještě níže. Například už příští víkend může Ira předskočit Islam Makhachev.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.