Nový ruský parťák McGregora přiznává: Conor je skvělý ve všech aspektech hry

Jak nám pomalu plyne čas kupředu, tak se nám zároveň postupně krátí doba při čekání na velkolepý souboj, jenž je předurčen stát se tím největším v dějinách UFC. A zatímco oba bojovníci, tedy Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov pečlivě trénují, my můžeme nahlédnout do tajů z centra dění. Další informace k nám přichází od ruského spárovacího kolegy irského zápasníka. 

Ptáte se, kdo je nový Conorův tréninkový parťák? Jak už nám v mediích několikrát zaznělo, McGregor má za sebou nejenom skvělou minulost, během níž v rámci až tří váhových divizí porazil několik zvučných soupeřů, ale také je tou osobou, která nebere nic nadarmo. Na každého soupeře se pečlivě připravoval a totéž platí i nyní. 

Ayub Magomadov je devětadvacetiletý ruský zápasník s černým páskem v brazilském jiu jitsu (BJJ), čehož by rád rodák z Dublinu využil. Jak je známo, Khabib je velice skvělý wrestler, jehož přednosti vychází především z boje na zemi, a zmíněná brazilská bojová technika by měla jeho protivníkovi v lecčem pomoct.

Nový ruský parťák McGregora

Když se tedy svět doslechl o tomto mocném parťákovi, netrvalo dlouho a ihned ho vyzpovídal. Zde jsou jeho prohlášení: 

„Conor je nejkomplexnější zápasník, jakého byste mohli poznat. Je naprosto skvělý ve všech aspektech hry.“

„V současné době prokazuje kvality držitele hnědého pásu v BJJ (poslední pás před černým) a vůbec bych nebyl překvapený, kdyby šel i výše, protože je rozený šampion. Je to bývalý držitel pásu ve dvou váhových divizích, co bych k tomu měl více dodat?“

„Boj na zemi je jeho momentální prioritou. Opravdu nechce nic podcenit, čehož si lze povšimnout už jen z toho, jak moc se tomu věnuje.“

Magomedov sice chválil svého nového kolegu, ovšem když přišla řeč na celkového vítěze hlavních hvězd večera UFC 229 (6. října), pak nechtěl favorizovat ani jednoho. 

„Myslím si, že ať už ten souboj vyhraje kdokoliv, tak se nebude jednat o rozhodnutí. Očekávám, že vítěz bude znám ještě dříve,“ doplnil. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue