Charles Oliveira je novým šampionem lehké váhy, ale možná se jenom s jedním titulem nesmíří.

Nový šampion lehké váhy se pochlubil svými ambicemi. Přidá do sbírky rovnou druhý titul?

Charles Oliveira je novým šampionem lehké váhy, ale možná se jenom s jedním titulem nesmíří.

Brazilský bojovník čekal dlouhých jedenáct let, než v UFC dostal příležitost, na kterou nikdy nezapomene. Poté, co v boji o titul porazil Michaela Chandlera, prozradil, že se v něm vzbudila chuť po trofejích a on by ji rád ukojil, dokud mu slouží síly.

„Stále se cítím více jako pérová váha,“ uvedl Oliveira, který tak více než naznačil své další plány. „Pokud by mi Dana White dal příležitost k tomu, abych se mohl vrátit do pérové váhy a bojovat tam o titul, šel bych do toho,“ avizoval s tím, že by rád vyhlížel duel proti lepšímu z dvojice Brian Ortega vs. Alexander Volkanovski.

Divize do sedmdesáti kilogramů je však v UFC neskutečně nabitá. Už teď se například hovoří o tom, že vítěz bitvy Poirier vs. McGregor 3 bude novým vyzyvatelem. Nemluvě o tom, že v pozadí stále vysedává Justsin Gaethje, který vyčkává, koho mu organizace předhodí.

Charles Oliveira šampionem UFC

„Jsem připraven na cokoliv. Vždy říkám, že je můj osud v rukou Božích, proto přijmu tu nabídkou, kterou přede mě UFC postaví,“ dodal Oliveira s tím, že klidně bude čelit v lehké váze nějakému povinnému vyzyvateli a svůj sen o titulu v nižší hmotnostní kategorii o chvíli odloží.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue