Charles Oliveira je novým šampionem lehké váhy, ale možná se jenom s jedním titulem nesmíří.
Charles Oliveira sampion mma ufc

Nový šampion lehké váhy se pochlubil svými ambicemi. Přidá do sbírky rovnou druhý titul?

Charles Oliveira je novým šampionem lehké váhy, ale možná se jenom s jedním titulem nesmíří.

Brazilský bojovník čekal dlouhých jedenáct let, než v UFC dostal příležitost, na kterou nikdy nezapomene. Poté, co v boji o titul porazil Michaela Chandlera, prozradil, že se v něm vzbudila chuť po trofejích a on by ji rád ukojil, dokud mu slouží síly.

„Stále se cítím více jako pérová váha,“ uvedl Oliveira, který tak více než naznačil své další plány. „Pokud by mi Dana White dal příležitost k tomu, abych se mohl vrátit do pérové váhy a bojovat tam o titul, šel bych do toho,“ avizoval s tím, že by rád vyhlížel duel proti lepšímu z dvojice Brian Ortega vs. Alexander Volkanovski.

Divize do sedmdesáti kilogramů je však v UFC neskutečně nabitá. Už teď se například hovoří o tom, že vítěz bitvy Poirier vs. McGregor 3 bude novým vyzyvatelem. Nemluvě o tom, že v pozadí stále vysedává Justsin Gaethje, který vyčkává, koho mu organizace předhodí.

Charles Oliveira šampionem UFC

„Jsem připraven na cokoliv. Vždy říkám, že je můj osud v rukou Božích, proto přijmu tu nabídkou, kterou přede mě UFC postaví,“ dodal Oliveira s tím, že klidně bude čelit v lehké váze nějakému povinnému vyzyvateli a svůj sen o titulu v nižší hmotnostní kategorii o chvíli odloží.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.