Brandon Moreno sampion mma

Nový šampion muší váhy odhalil, jakým dvěma soupeřům je připravený otevřít náruč

Brandon Moreno je šampionem sice jen chvíli, ale už teď ví, komu by rád čelil.

Podobně jako kdysi ukázal Figueiredo své dobré srdce, když nabídl mexickému bijci odvetu, tak i nyní hodlá Moreno tuto laskavost svému poslednímu soupeři vrátit tím, že mu nabídne trilogii.

Deiveson se ke mně choval vždy uctivě a já bych mu rád tuto laskavost vrátil. Pokud tedy bude chtít, trilogie je definitivně jednou z možností. Uvidíme, co na to řekne UFC. Nejprve si však chci teď nějaký čas odpočinout,“ oznámil nový mistr z divize muší váhy, který o minulém víkendu přepisoval rekordy. Stal se totiž vůbec prvním zápasníkem s ryze mexickými kořeny, který kdy v UFC držel titul.

„Pro mě osobně by však bylo nejlákavější, kdybych se utkal s bývalým šampionem dvou hmotnostních divizí,“ říkal Moreno, přičemž ukazoval na stále absentujícího Henryho Cejuda. „Pořád mluví o tom, jak se hodlá vrátit, jak to tu chce vysekat a jak by s námi neměl žádný problém, proto bych to s ním rád zkusil,“ avizoval.

Samotné slovo však bude mít organizace. „Zatím nemá cenu dělat nějaké předčasné závěry. Nevíme, co bude chtít UFC. Dost možná si budou přát, abych se zaměřil na nějaké vrchní vyzyvatele, jako jsou Alex Perez či Askar Askarov, takže uvidíme,“ doplnil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue