Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
amanda nunes top zapasnice
Foto: Instagram/Amanda Nunes

Nunes se mě teď bojí, protože ví, že už jednou se mnou prohrála, říká Shevchenko

Přijme nakonec Amanda Nunes nabídku k trilogii s Valentinou Shevhcenko? Podle šampionky muší váhy tu jsou jisté obavy pramenící ze strachu.

Pomalu se dostáváme do bodu, kdy se o této trilogii začíná čím dál více mluvit. Nejenže si ji Valentina velmi přeje, ale navíc si ji přeje i sám Dana White. K úplné spokojenosti by už stačil jenom Amandin souhlas… O tom je však pochybováno.

„Tak trochu cítím, že se mnou Amanda už bojovat nechce,“ nechala se slyšet současná šampionka muší váhy, která by pro tuto příležitost klidně přešla o hmotnostní kategorii výše.

„Ona sama ví, že se mnou už prohrála, že jí tu výhru na body (ve druhém zápase) darovali rozhodčí. Ona sama cítí, že byla poražena menší bojovnicí z nižší váhové divize. Raději bude žít v té utkvělé představě, že mě dvakrát porazila, i když moc dobře ví, že to není pravda,“ rozpovídala se Shevchenko.

Ze strany kyrgyzstánské šampionky se nepochybně jedná o sebevědomé prohlášení, jehož hlavním účelem je vzbudit u druhé strany zájem či pochyby. Uvidíme, zdali to s Nunes pohne. Prozatím se tato lvice však musí soustředit na svou povinnou obhajobu s Juliannou Penou, teprve pak až bude volná k novým „výzvám“.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin