Justin Gaethje se těší na nový zápas v UFC

O Justina Gaethjeho jeví zájem nový protivník. Snadné to mít vůbec nebude

Justin Gaethje se dostal z louže pod okap. Mohl by se totiž utkat se soupeřem, který také lační po titulu. A stylově je možná ještě náročnější než Michael Chandler.

„The Highlight“ původně avizoval, že začal přípravu na Michaela Chandlera, než mu zčistajasna UFC sdělilo, že tento duel padá. Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru dostane příležitost zabojovat o uvolněný pás lehké váhy v UFC, zatímco Gaethje si bude muset hledat nového soupeře.

Netrvalo to ani příliš dlouho, než se jeden takový ozval. Proti Justinovi by rád vystoupil člen z Khabibova týmu, jenž se pyšní špičkovým wrestlingem i grapplingem.

Islam Makhachev si řekl o soupeře v UFC

Justin Gaethje je obávaný bojovník

„Možností je vícero, ale osobně bych se rád utkal s Gaethjem,“ řekl Islam Makhachev. „Oba se dobře známe, ale není to tak, že bychom byli nějací přátelé. Jen jsme oba dva momentálně volní, takže by ten zápas dával smysl,“ domnívá se.

Otázkou zůstává, zdali nad tímto typem souboje bude uvažovat i UFC. Makhachev má opravdu velký potenciál a začíná si dělat i dobré jméno, pouze se Justin nachází v žebříčku lehké váhy ještě poměrně vysoko nad ním.

Do karet Islamovi hraje ovšem to, že jsou ostatní kandidáti ze špičky žebříčku zabráni, volný je zde pouze Rafael Dos Anjos. S trochou nadsázky se tedy dá předpovědět, že dvě z těchto tří jmen se utkají proti sobě.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue