Očekávejte krev a násilí, slibuje Masvidal před bitvou s Usmanem

Očekávejte krev a násilí, slibuje Jorge Masvidal před bitvou s Usmanem

Jorge Masvidal už teď dobře tuší, že se stane novým šampionem velterové váhy.

Ač je Kamaru ve své práci zatím naprosto neomylný, Masvidal si po regulérní přípravě dost věří. Už na příští víkend slibuje jatka v přímém přenosu, přičemž veškeré vnitřnosti budou patřit jeho nigerijskému soupeři.

„Konečně jsem se dočkal, teď přijde zadostiučinění,“ hlásí držitel symbolického pásu pro „Největšího grázla planety“, který se tentokrát nebude muset trápit šest dní před duelem s děláním váhy. „Už žádné nečekané hubnutí, teď to půjde jako po másle, konečně budu moct předvést stoprocentní výkon!“ slibuje.

A právě tento bezchybný výkon má pocítit jeho šampionský protějšek. „Očekávejte spoustu násilí a spoustu krve. Jeho striking není tak účinný, aby se vypořádal s tím mým, a jeho wrestling už nebude tak fungovat,“ věstí Jorge, jenž byl v prvním duelu značně silově přetlačen, že si vlastně nic nedovolil.

„Až tohle skončí, tak půjdeme do trilogie, neexistuje totiž šance, že bych s tímto individuem remizoval pouze 1:1,“ doplnil Masvidal, jehož plány se po této bitvě zdají být zřejmé.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue