Odmítl Conor McGregor titulovou šanci? Usman odhalil, že si před ním Ir nadělal do kalhot!

Odmítl Conor McGregor titulovou šanci? Usman odhalil, že si před ním Ir nadělal do kalhot!

Kamaru Usman věří, že by na konto McGregora doručil tu vůbec nejpotupnější porážku, jakou by kdy mohl dostat.

Nigerijská noční můra tak zjevně zavzpomínala na události, které se děly ještě před koncem minulého roku. Conor dostal jak skrze šampiona, tak i skrze Usmanův manažerský tým nečekanou nabídku ohledně titulové bitvy. Irský Notorious ji však prý odmítl, a to i navzdory tomu, že ještě předtím hlásil, jak velterovou váhu hravě ovládne.

„Když Conor uváděl všechny ty silné řeči, rozhodli jsme se mu dát příležitost. Jak jsme ale předpokládali, odmítl nás. Já osobně mu nabídl titulový fight, dal jsem mu šanci, ale on ji zamítl a ani neodpověděl, jen mlčel. Moc dobře totiž ví, že představuji problém, se kterým nechce mít nic společného,“ zaznělo z úst současného šampiona z divize do 77 kilogramů.

„Myslím si, že bych Conorovi způsobil velké škody na mozku, kdybychom se někdy utkali. On ke mně ale chová respekt, a tak si ani nedovolí vyslovit mé jméno. Nepochybuju o tom, že kdybychom se potkali tváří v tvář, neudělal by vůbec nic!“ sdělil Usman v interview pro TMZ Sport jen pár chvil před svou další obhajobou, kterou svede s floridským rváčem Jorgem Masvidalem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue