Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Colby Covington Usman ufc
Colby Covington Usman ufc

„Odveta bude odlišná!“ – Gilbert Burns tuší průběh bitvy Usman vs. Covington 2

Na odvetu mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem se těší vesměs celý bojový svět. Jak ovšem tento zápas nyní dopadne?

S odpovědí na tuto otázku se pokusil přijít Usmanův tréninkový parťák a rovněž jeho bývalý soupeř z klece Gilbert Burns. Ten zná nigerijského šampiona velmi dobře, a tudíž ví, co od něho můžeme očekávat.

„Myslím si, že nás teď čeká jiný zápas, než jsme mezi Colbym a Kamaruem viděli posledně… Vlastně to musí být jiné už jen kvůli tomu, že se Kamaru dost herně posunul, jeho postoj je mnohem lepší než před dvěma lety. Předvedl sice nudný první fight s Masvidalem, ale pak ukončil mě a pak v odvetě i Masvidala naprosto kuriózním způsobem. Je to prostě zvíře a zároveň kardio král v jedné osobě,“ chválil Burns svého posledního přemožitele.

„Colby Covington není špatný fighter, mám rád jeho styl a dokáže mnoha lidem zatopit, ale i tak nemohu v tomto fightu jít proti Usmanovi, který byl v posledních letech mnohem aktivnější a pral se s mnohem náročnějšími soupeři. Pokud Kamaru z roku 2019 dokázal Colbyho ukončit, tak ten stejný člověk z roku 2021 Colbyho nepochybně ukončí také,“ predikoval Burns v interview pro ESPN MMA.

Odvetný souboj mezi Usmanem a Covingtonem je naplánovaný na turnaj UFC 268, jenž se má konat 6. listopadu v New Yorku. Předběžně mají na hlavní kartě vystupovat i Justin Gaethje s Michaelem Chandlerem a Luke Rockhold se Seanem Stricklandem.

Gilbert Burns nazor
Gilbert Burns nazor

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin