Odvetu s Adesanyou jsem si strašně přál, ale podmínky nebyly dobré, vysvětluje Whittaker

Odvetu s Adesanyou jsem si strašně přál, ale podmínky nebyly dobré, vysvětluje Whittaker

Už dvakrát měl mít zaručenou titulovou příležitost, ale v obou případech o ni přišel…

Robert Whittaker byl i dle Dany Whitea tím prvním v pořadí, kdo měl vyzvat šampiona Adesanyu k boji o pás střední váhy. Podmínky však byly pro australského rváče momentálně nesplnitelné i kvůli tomu, že právě podstoupil pětikolovou bitvu s Kelvinem Gastelumem.

„Sotva jsem dobojoval s Kelvinem, tak mě hodinu na to oslovilo UFC, jestli hned v červnu nebudu mít čas na zápas s Adesanyou. To pro mě ale bylo nereálné. Nejenže bych se nestihl zotavit fyzicky, ale navíc bych ani nemohl mít žádnou přípravu. Po příletu zpátky do Austrálie totiž musím na dva týdny do povinné karantény,“ vysvětloval Whittaker.

„Rozumím tomu, o co Izzymu šlo. Chtěl, abych do odvety s ním vstoupil na short notice a zraněný, proto si zvolil tenhle termín, kdy všechny karty hrály proti mně,“ podotýkal.

„Tu odvetu si strašně přeju a nepochybuju o tom, že by můj příští fight nebyl o titul, ale červen je pro mě ještě prostě brzo. V každém případě se velmi rád utkám s vítězem,“ dodával Whittaker, který tak připomněl, že v době jeho nepřítomnosti se s šampionem Adesanyou utká Marvin Vettori. On pak bude vyhlížet lepšího z této dvojice.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue